Прямий обов’язок поліції – забезпечення чесних виборів в умовах повної аполітичності – Сергій Князєв

На цьому сьогодні, 22 лютого, наголосив Голова Національної поліції України під час відеоселекторної наради у відомстві з питань забезпечення реагування на повідомлення, пов’язані з виборами Президента України.  

Участь у нараді взяли перший заступник Голови Нацполіції – керівник кримінальної поліції В’ячеслав Аброськін, заступник Голови Нацполіції – керівник патрульної поліції Олександр Фацевич, а також керівники всіх структурних та територіальних підрозділів поліції держави.

Глава Національної поліції Сергій Князєв підкреслив, що кожний керівник регіону несе персональну відповідальність за належне реагування та прийняття відповідних процесуальних рішень щодо повідомлень стосовно виборчого процесу.

«Ви особисто кожний в своєму регіоні відповідаєте за документування таких фактів: від прийняття повідомлення по телефону 102, збору матеріалів, розслідування та скерування справи до суду. Наголошую на необхідності належної координації всіх без винятку підрозділів, зокрема, центрального апарату з територіальними органами», – наголосив глава відомства.

У ході наради керівництво Нацполіції заслухало доповідь очільника поліції Сумської області щодо подій, які сталися у місті Суми напередодні.

«Аналізуючи ці події, я наголошую: ми з вами несемо пряму відповідальність за дію чи бездіяльність наших підлеглих. І незважаючи на всі політичні прояви, які виникають зараз в суспільстві, ви повинні твердо відстоювати свої позиції відповідно до Закону України «Про Національну поліцію». Ми повинні доносити до суспільства, що це – наш прямий обов’язок, і нас ніхто не похитне ані вліво, ані вправо», – підкреслив Сергій Князєв.

Він наголосив, що для поліції не має різниці, яка політична сила бере участь у виборчих перегонах.

«Наше завдання – забезпечити чесність цих виборів. Я хочу підтримати сумських поліцейських. Чекаю на результати службового розслідування. Поліцейські не повинні втрачати пильність. Удар тримаємо міцно. Жодна політична сила не повинна мати ніяких преференцій. І основне, що ми від вас вимагаємо, – ніякої політики. В іншому разі  – зняли кітель і пішли займатися політикою», – наголосив Голова Національної поліції.

Сергій Князєв поставив завдання всім керівникам територіальних підрозділів систематично звітувати перед суспільством про оперативну обстановку щодо подій та порушень, пов’язаних з виборчою кампанією.

На сьогодні поліція зареєструвала 1787 повідомлень щодо порушень у сфері виборчого процесу. За фактами відкрито 81 кримінальне провадження, складено 410 адміністративних протоколів. Щодня поліцейські у середньому фіксують 50 таких повідомлень.

https://www.npu.gov.ua/

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Поки ніхто не голосував)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
20 26 dsc09698
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031