![11 11](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![15 15](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00098.jpg)
![28 28](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08340.jpg)
![32 32](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08738.jpg)
Так, на початку травня поточного року до поліції звернулася місцева жителька районного центру, з повідомленням про те, що під час того як її неповнолітній син брав участь у спортивних змаганнях, невідома особа здійснила крадіжку його мобільного телефона вартістю 2 500 гривень, який лежав на підвіконні роздягальні.Працівниками кримінальної поліції було встановлено крадія мобільного телефону. Ним виявився 16 річний парубок, який того дня також брав участь у спортивних змаганнях. Останній у скоєному зізнався. В подальшому мобільний було вилучено та повернуто власнику. По даному факту відкрито кримінальне провадження за ознаками складу кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст.185 Кримінального кодексу України.
Черняхівське відділення поліції