![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Наближається 25-а річниця Незалежності нашої України – Незалежності, яка нині перебуває під загрозою через агресивний напад на нас Росії та доморощених донецько-луганських сепаратистів. Ця світла дата буде, безумовно, затьмарена війною, але однак відзначатиметься. Ми в тилу, а на передовій – кращі з нас, котрі ризикують життям заради Незалежності Вітчизни.
Підтримуючи кращі волонтерські традиції, які вже склалися в районі, народний депутат України Павло Дзюблик, команда «КОНКРЕТНИХ СПРАВ», координатор волонтерів Черняхівщини Людмила Совсімова організовують поїздку на передову до наших воїнів-земляків із гостинцями та концертом. Планують побувати в Єлизаветівці, Мар’їнці, Авдіївці, Димитрові та інших гарячих точках, де найбільше наших хлопців.
Запрошують долучитися до благодійної справи всіх жителів Черняхівщини і принести до сільських рад продукти харчування: картоплю, моркву буряки, цибулю, сушений кріп, сало, каву, чай, фіточаї, печиво, цукерки, мед, консервацію, а також ліки. Спеціальні автомобілі зберуть все це, об’їхавши район і, долучивши до вже зібраного, відвезуть на передову.
Не забуваймо про наших мужніх воїнів. Саме їм нині ми завдячуємо Незалежністю України.