![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Другого травня в Черняхові відбувся чудовий концерт, який організували молоді й талановиті жителі нашого містечка. Проходив він на ринку, і всі бажаючі могли насолодитися виконанням українських народних пісень, а також композицій, що написали самі виконавці. Виступ подарував багато приємних вражень.
Не потрібно було купувати квитки, займати місця. Щоправда, дощик трішки заважав, але не зіпсував щирої атмосфери.
Концерт проходив в рамках акції, метою якої був збір коштів для Нелі Миколаївни Сус. Організатором акції виступив Молодіжний Рух Черняхівщини. Рідні й друзі жінки дякують йому, а також кожному учаснику виступу. Жителі й гості Черняхова надали Нелі Миколаївні матеріальну підтримку в розмірі 7216грн. Кошти будуть витрачені на її лікування, що незабаром розпочнеться в одній із лікарень Києва.
Родина дуже цінує допомогу небайдужих і вірить: мама одужає завдяки людям, які подали руку допомоги в складний момент.
Неля обов’язково видужає.