![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
26 січня у малій залі Черняхівського районного будинку культури відбувся святковий концерт «Різдвяні вітання», яким Черняхівська музична школа завершила цикл новорічних свят.
У програмі заходу славні господарі Максим та Оксана радо зустрічали колядників, котрі порадували всіх присутніх красивим вбранням та виконанням нових цікавих колядок і щедрівок. У рамках свята відбулася виставка ляльок, зроблених чудовими майстринями Валентиною Климчук та Зінаїдою Бугайчук. Усі присутні глядачі отримали приємні враження, а колядники – солодощі від ТОВ «Аленруд».
Тож нехай новий рік принесе усім багато приємних подарунків долі, щирих посмішок, вірних друзів, творчих звершень та миру!
Оксана АТАМАНЧУК