Робота в Інтернеті – міф чи реальний спосіб заробити гроші?

«Не в грошах щастя» – кажуть люди, але затято працюють, аби забезпечити майбутнє для своїх дітей, гарні побутові умови для себе і подорожі-мрії для душі.  Гроші не залишають байдужим нікого, адже вони є  способом висловити свої прагнення, виконати зобов’язання та зробити щасливими інших. Нині серед сучасників популярним є заробіток в Інтернеті. Для цієї роботи не важливі вік, стать, освіта, релігія, раса, і тому кожен може заробляти таким шляхом, потрібно лише мати Інтернет і бажання.

Але, на жаль, деякі люди досі не довіряють світовій павутині  через наявність шахраїв, які просять великі перші внески, і в цілому біржам, які є, на їхню думку, нестабільними. Тому сприймають інформацію про заробіток в Інтернеті як казку для  наївних дітей, а пошук вакансій – як даремну трату часу. То чи реально отримувати стабільний прибуток на Інтернет- роботі та що переважає – позитивні чи негативні боки цього заняття?

На думку черняхівця Дениса Климчука, маючи талант і наполегливість, можна з легкістю заробляти непогані гроші в Інтернеті. Він сам деякий час працював там,  в  основному займаючись  просуванням сайтів на замовлення клієнтів із різних сфер, також створенням реклами та розробкою як електронних банерів (на сайти),  так і для друку.

Почав працювати за першим зверненням на замовлення сайту, був задоволений місцем роботи і вільним графіком. Але ейфорія скоро змінилася занепокоєнням через відсутність клієнтів і не таким швидким прибутком, на який Денис покладав надії. З часом ця проблема вирішилася, працювати було вигідно  і, крім того,  хлопець сам став регулятором свого заробітку. Зараз, маючи певний стаж в Інтернет- роботі, Денис Климчук радить новачкам не здаватися через перші розчарування, не лінитись і бути працелюбними: тільки розвиваючи в собі ці чесноти, можна заробляти реальні гроші у віртуальному світі.

Підліткам, яким усміхається фортуна, черняхівський гімназист Тарас Божичко рекомендує спробувати заробляти ставками на кіберспорт.

Насамперед необхідно визначитися, в якій букмекерській конторі варто робити ставки. Перевіреною Тарасом і найбільш надійною є EGB. Важко повірити, але у букмекерів запросто можна вигравати на стабільній основі, якщо підходити до діла з головою. А саме дослідити склад  і вивчити історію перемог і поразок команди, на яку ви збираєтесь ставити. Звичайно, удача також має не останнє значення в цьому заробітку. Так у кращі дні можна заробити до 250$. Але найважливіше – не втрачати розум і не піддаватись азарту, адже можна програти все. Починаючи знайомитися зі ставками на кіберспорт, важливо розуміти, що відразу великий куш отримати неможливо. Необхідно починати з маленьких ставок, поступово підвищуючи суму, якщо удача на вашому боці. «А головне – проникнути в світ ігор, зрозуміти цей механізм із середини і продумати стратегію, але разом із цим насолоджуватися тим, що ви робите, адже песимістичний настрій також може відобразитись на грі», – каже хлопець.

Отже,  заробляти в Інтернеті реально і просто. Єдине, що від вас потрібно, – це зацікавленість, бажання вчитися  і вміння чекати своїх клієнтів. Варто пам’ятати, що все велике починається з маленьких кроків до своєї мети, головне не відступати з обраної дороги і не давати нападам невдоволення і ліні змінити ваш маршрут.

 

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (4 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
9 24 27
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031