![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Вчора, 22 липня, в селі Городище Черняхівського району відбулася символічна подія. Родинам героїв, наших земляків було вручено державні нагороди. Нагадаємо, що відповідно до Указу Президента України № 311/2015 від 4 червня 2015 року «Про відзначення державними нагородами України» солдати Рибак Михайло та Власюк Роман за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі нагороджені орденами “За мужність” III ступеня (посмертно).
Нагороди героїв отримали їхні родини. Ордени у присутності жителів села вручили голова районної державної адміністрації Підлісний Анатолій Леонідович та голова районної ради Троценко Володимир Романович. Вони від щирого серця подякували матерям і батькам загиблих військовослужбовців, їхнім рідним та близьким за справжніх Героїв України, адже вони жили своєю державою і віддали своє життя за те, щоб Україна стала справді незалежною.
Наприкінці заходу директор будинку культури Василь Капустін подарував усім присутнім музичний номер, виконання якого було присвячено матерям Михайла та Романа.