![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Роман Олегович Шуу – воїн 95-ї ОАМРР. Народився в селі Андріївкці 1990 року. Був мобілізований із перших днів війни – 11 березня 2014 року.
Разом зі своїми побратимами воїнами – десантниками пройшов через чимало пекельних боїв. Згадується все: як по кілька діб не стуляли очей, як падали в окопи, як підставляли спини, як молодий старший лейтенант прикрив своїм тілом, як місцеві жителі перекривали їм дороги деревами, не даючи їх бронетранспортерам проїхати, як при під’їзді до села в небо піднімалась червона ракета, а як виїжджали з села – зелена. Як місцеві жителі приносили на блокпости отруєнні продукти для наших солдат, як «зливали» їх сєпарам , коли їхали колоною на виїзд…
Здається, що можна було відпочити після демобілізації та повернення на рідну Черняхівщину, проте Роман вірний девізу десантників «Ніхто, крім нас»!
Він знову повернувся в зону на війну зі своєю бригадою. Захищає Авдіївку, де найбільш небезпечно. Роман каже: «Наша найкраща в світі Україна буде вільною».
Боже, бережи наших хлопчиків.
Людмила СОВСІМОВА