![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Народний депутат України Павло Дзюблик дякує всім, хто допоміг йому у вирішенні цієї важливої для Черняхова і всього району проблеми. У першу чергу – директору Черняхівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Галині Миколаївні Шлапак.
Ще минулого року завдяки її наполегливості і тісній співпраці з тоді ще головою Черняхівської райдержадміністрації Павлом Дзюбликом, головою Житомирської облдержадміністрації Сергієм Машковським та головою Житомирської облради Віталієм Французом цей черняхівський довгобуд поставили з майже останнього на перше місце в програмі регіонального розвитку області. А цьогоріч Кабмін виділив кошти для Житомирщини. Дане питання весь час тримав на особистому контролі Павло Дзюблик, котрий також дякує всьому депутатському корпусу Черняхівської селищної ради і особисто Черняхівському селищному голові Івану Бабицькому за кошти, виділені із селищного бюджету, на співфінансування будівництва блоку Б нового приміщення школи.
Нещодавно школу відвідав у ході робочої поїздки голова Житомирської обласної державної адміністрації Сергій Машковський. Він познайомився з ходом розпочатого будівництва блоку Б нового приміщення школи, дав доручення відповідним службам щодо його активізації. Поспілкувався з десятикласниками, оглянув навчальні кабінети.