![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх – святий обов`язок сім`ї, школи, влади і громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна – сильна і красива! Тільки тоді наші доньки і сини будуть рости здоровими, щасливими та впевненими у прийдешньому дні, будуть рости на благо України.Це добре розуміє Гладиш Василь Андрійович, який завжди матеріально допомагає Зороківському козацькому ліцею та Зороківському ЗДО «Козачата».
З цього приводу педагогічний, учнівський та батьківський колективи, а також адміністрація ліцею та закладу дошкільної освіти висловлюють найтепліші слова подяки Гладишу В. А. за те, що він постійно переймається життям учнів та дошкільнят.Василь Андрійович закупив кухонну плиту в шкільну їдальню для приготування смачних обідів учням, постійно виділяє матеріали на ремонт ліцею, надав матеріальну допомогу в сумі 3000 гривень дитячому садочку на купівлю іграшок для малят тощо.
Ваша підтримка — свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем освіти в Україні і розуміння непересічної важливості шкільного виховання.
Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у майбутнє нашого краю. Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нам.
Хай щастя завжди супроводить Вас,
Людська повага й шана не минають,
А вашу мрію й працю повсякчас
Лиш визнання вінчають!
Хай вам Бог посилає своє благословіння на ваші добрі діла !
Педагогічний та учнівський колективи Зороківського козацького ліцею