Погода в Черняхові
Курс валют
Хмаринка тегів

Село Троковичі – батьківщина талановитих людей

Чи знаємо ми добре свій край? Питання не просте. Час високих технологій, бурхливого попиту інформацій віддаляє молоде покоління від пізнання краси рідного отчого краю. Не кожна молода людина знає історію свого села, видатних людей минулого, а без пізнання й оцінки минулого немає майбутнього.

троковці

Ті, хто творить новітню історію рідного краю, черпають натхнення з духовної криниці минулого. Саме тому надзвичайно важливим завданням, яке постає перед краєзнавцями на сучасному етапі, є розвиток історичного, туристичного, церковно – історичного, освітянського краєзнавства тощо. Формування і розповсюдження інформаційних матеріалів про той чи інший об’єкт, населений пункт, особистість та багато іншого.

Хочу завести вас  в одну з ретроспективних галерей  нашої Малої Батьківщини на прикладі села Трокович.

Троковичі – село, де народжуються талановиті люди.  Деякі вчені вказують на існування місцевостей, де здібних і талановитих людей народжується значно більше в порівнянні з іншими містами та селами. Схоже на те, що саме до таких належать і Троковичі, події поблизу яких описані навіть в «Історії Русів».

Це село є Малою Батьківщиною багатьох відомих людей, серед яких назву хоча б кількох: Герой Радянського Союзу Михайло Бакалов, член Національної Спілки Письменників України, поет і художник Михайло Сич, Герой Соціалістичної Праці Ніна Рубан, колишній редактор газети «Нове життя» і поет Володимир Горобей, диригент козацького оркестру «Житомиробленерго» «Енергія» Петро Горкуша…

Не пасе задніх і юнь: добре знають у Житомирі молодого талановитого журналіста Віктора Мельниченка. Сьогодні найактивнішим депутатом Черняхівської районної ради є молодий мешканець села, досить перспективний, небайдужий та енергійний громадський активіст, брат Віктора Мельниченка –  Анатолій Мельниченко.

Що не кажи, а приємно, що Троковичі знаходяться в Черняхівському районі.

 

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (4 голосів, середнє: 4,50 з 5)
Loading...

Залишити коментар

Випадкове фото
11 16 img_6080 100_1598
Архів новин
Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Курс валют