Сергій Проценко: У Черняхові встановлять контейнери для роздільного збору сміття

Чистота та впорядкованість міста чи села, де живеш, завжди хвилює нормальних людей. Тому пропонуємо читачеві розмову з директором комунального підприємства «Черняхів-Добробут» Сергієм Проценком.

 2ZQ7WK-DTdg

 • Сергію Миколайовичу, хто в Черняхові відповідає за екологічний стан його територій?
 • Цим займається Черняхівська селищна рада. Тут створена адмінкомісія, складаються протоколи про адмінпорушення у сфері благоустрою селища.
 • А як із фінансуванням екологічних проектів?
 • На благоустрій населеного пункту щороку селищна рада витрачає 300 тисяч гривень. Підтримується порядок у місцях загального користування, парках, скверах, на площах. Контролюємо підприємства, які відповідальні за чистоту та порядок на їхніх прилеглих територіях.
 • Вистачає спеціальної техніки для збору сміття по селищу?
 • Селищна рада придбала новий сміттєвоз, постійно закуповує баки для сміття, забезпечуючи ними  населення і бюджетні організації, наприклад, садочки та школи. Нині їх вистачає, але при охопленні послугами всього містечка потрібно докуповувати техніку.
 • Як відгукнулося населення на платне вивезення сміття?
 • Укладено 367 договорів із власниками помешкань у приватному секторі (всього їх 2000). 3абезпечене вивезення сміття із 57 багатоквартирних житлових будинків. Зважаючи на невисоку плату населенням (6 грн.88 коп з одного мешканця на місяць), селищна рада доплачує нашому підприємству, компенсуючи його збитки.

3а останній місяць надійшло 17 заяв на припинення зазначених договорів «з причини відсутності сміття». Але це не відповідає дійсності: сміття є у всіх.

     – Як вирішується питання із роздільним збиранням   сміття?

 • За кошти й при підтримці селищної ради буде встановлено контейнери на спеціальних майданчиках для роздільного збору побутових відходів в центрі селища, що дасть змогу зменшити навантаження на сміттєзвалища і частину твердих відходів напрвити на вторинну переробку.
 • На центральному сміттєзвалищі є відповідальний? І чому там такий безлад?
 • Відповідає за центральне сміттєзвалище Черняхівська селищна рада: на її балансі воно перебуває. Безлад – через несанкціонований вивіз сміття мешканцями для здешевлення цього процесу: викидають сміття при вході, а вітер його розносить. Селищна рада приблизно раз на квартал винаймає в Житомирі чи Головиному спеціальний трактор для приведення сміттєзвалища в порядок і надання змоги для проїзду спеціальним автомобілям. Продовжується робота з обвалування сміттєзвалища.
 • Як зробити Черняхів чистішим?
 • Кожному черняхівцю апелювати до власної совісті – не смітити, укладати договори на вивезення сміття. Інакше ніякі нові сміттєвози й баки не допоможуть.

 

Розмову вела Софія Демянчук

f4Ck5tO9K5Q

А до сміттєвого бака було всього лиш метрів 50…

 bXzPKPe09_I

P.S. Керівник КП «Черняхів – Добробут» разом із журналістами «Нового життя» встановили факт порушення екологічної дисципліни: побутове сміття з домоволодінь було викинуте на доріжці, що веде від лікарні до дитячих садків, і стало приманкою для бездомних псів. А це створює реальну загрозу для наших дітей, тим  паче в пору канікул. При цьому напівзаповнені контейнери для сміття знаходяться всього за 50 метрів від місця,де викинули сміття.

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (2 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження...

1 коментар to “Сергій Проценко: У Черняхові встановлять контейнери для роздільного збору сміття”

 • Жора says:

  Поки буде такий директор “Добробуту” до тих пір буде такий бардак.Раджу йому оформити на роботу юриста.Ато соромно за їхню господарську діяльність.

Залишити коментар

Gallery
8 18 27 100_1507
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930