![2 2](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_2.jpg)
![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![23 23](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08218.jpg)
![dsc09628-4 dsc09628-4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc09628-4.jpg)
Служба в збройних силах завжди була почесною місією для чоловіків будь-якої держави. З огляду на ситуацію, яка відбувається в нашій країні, захист Вітчизни, її цілісності і суверенітету став не лише конституційним обов’язком, а й справою честі кожного громадянина України.З метою інформування безробітних про наявні вакансії в Збройних Силах України, популяризації контрактної служби серед незайнятого населення Черняхівський районний центр зайнятості спільно з Черняхівським районним військовим комісаріатом 21 лютого 2018 року провели міні-ярмарок вакансій для безробітних громадян. Під час заходу представник Черняхівського РВК поінформував присутніх про порядок відбору громадян України на військову службу за контрактом, умовами проходження служби; вимогами до претендентів, матеріальним забезпеченням, перспективами кар’єрного росту, соціальним та правовим захистом військовослужбовців, переліком професій та спеціальностей, що потребують Збройні Сили України.