«Смерть цієї дівчинки, у тому числі і на вашій совісті»: житомирські ювенали присоромили активістку Галину Чижову та її колег

Через дії місцевої активістки Галини Чижової, яка нібито відстоює права неповнолітніх, представники Ювенальної превенції Житомирської області поклали на неї відповідальність за загибель дівчинки в овруцькому районі. Відповідна заява з’явилася на сторінці відомства у Facebook.«Шановні «активісти», смерть цієї дівчинки, у тому числі і на вашій совісті. То, як ви кажете, пані Галино? Бог усе бачить», —  написали на сторінці Ювенальної превенції.

Мова йде про дії активістів, які призвели до повернення загиблої дівчинки з будинку сімейного типу до біологічних батьків, де й загинула дівчинка.

«Галино Харитонівно, ці слова адресуємо Вам. Піарячись на дитячих долях, Ви насправді байдужі до їхнього майбутнього. Саме через Ваші дії та стараннями ваших однодумців Віктора Котенка, Олександра Коцюбка та адвоката Тетяни Левчук суд ухвалив рішення про повернення маленького янголятка Даринки Макарчук її біологічним горе-батькам. Дитину вирвали з нормального середовища, від батьків-вихователів (дитячого будинку сімейного типу Коберник-Круглових), які її дійсно любили та всіляко опікувались нею. Натомість завдяки вам беззахисну дитину повернули у родину, де її сприймали тільки як джерело доходу! Біологічні батьки «дуже зраділи» поверненню Даринки, бо так «любили» та «піклувалися» про неї, що вже у серпні 2018 року позбавили життя та цинічно спалили тіло у печі будинку, самі проживають разом з двома іншими малолітніми дітьми», —  написали на сторінці відомства.

Крім того, у Ювенальній превенції зазначили, що спираючись на поради Галини Чижової  та її однодумців, батьки не допускали до помешкання представників влади, органів опіки та піклування, що дозволило біологічним батькам тривалий час приховувати загибель дитини, залишаючись безкарними і вдаючи, що нічого не сталось.

https://zhitomir.life/

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Поки ніхто не голосував)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
6 dsc09698 100_1528 dsc_0867
Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031