![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Пасажири ранкового рейсу автобуса «Славів – Житомир» сьогодні, за їхніми словами, отримали чималу дозу адреналіну. Їхній автобус застряг у заметі, не доїхавши до Новосілки.
Вийшли з нього всі: і старі, й малі. Пхали дружно. Не випхали.
Водій зателефонував начальству, і всі стали дружно чекати, сперечаючись, хто приїде першим: рятувальники чи дорожники.
Виграли ті, які ставили на перших. Тож пожежна машина, взявши на буксир автобус, таки витягла його. Пасажири з полегшенням зітхнули. Загалом снігова пригода тривала біля двох годин.
Пасажири вдячні черняхівським рятувальникам.