![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Народний депутат України Павло Дзюблик вважає, що дітям воїнів, які захищали або захищають нині Україну на її сході, у такі юні роки довелося стати мудрими, мужніми і терплячими. Вони разом зі своїми мамами чекали на повернення батьків із фронту, хвилювалися й молилися.
Але так хочеться, щоб дитинство продовжувалося. Цукерки кожній дитині від народного обранця на Черняхівщині вже традиційно вручили члени команди «Конкретних справ» – депутати районної, селищних і сільських рад, сільські голови, активісти. Подарували хлопчикам і дівчаткам теплі слова новорічно-різдвяних вітань.
Будьте здорові й щасливі, діти героїв.