Хмаринка тегів

Сотні тисяч гривень втрачено у бюджеті через недбалість голови Коростишівської районної державної адміністрації

Про це стало відомо після сесії Коростишівської районної ради, коли депутати звернулися до голови районної державної адміністрації із заявою про роз’яснення, чому він не підписує договори про оренду чи продаж земельних ділянок.

kvm

З виступів голів сільських та селищних рад з’ясовано, що Голова Коростишівської районної державної адміністрації Василь Купрійчук із моменту призначення його на посаду (травень-2016) і понині не виконує розпорядження Голови обласної держадміністрації, де зазначено, що саме Голова РДА має укласти договори на основі рішення комісії, яка встановлює відсоток річної оплати від оцінки земельної ділянки (3-8%). У зв’язку з цим  втрачено сотні тисяч гривень у бюджеті міста Коростишева, сіл і селищ району. Громада стурбована й обурена цією ситуацією. Вважають, що Василь Купрійчук навмисно гальмує процес наповнення бюджету, оскільки він не сприяє укладанню угод про оренду чи продаж земельних ділянок.

Сам Василь Михайлович зізнається: це проблема – по всьому району, але тут же і оправдовується, що він одноразово не спроможний 20 разів їздити до голови облдержадміністраці, щоби той 20 разів підписував договори.

Більшість депутатів дійшли висновку, що голова Коростишівської районної держадміністрації не справляється зі своїми обов’язками і пропонують висунути недовіру голові Коростишівській РДА. Після цього Василь Купрійчук закликав депутатів знайти спільну мову і сказав, що особисто з підприємцями буде їздити в Житомир для укладання договорів про оренду чи продаж земельних ділянок. Відтоді у залі засідань лунало «Ганьба!». Депутати самі роз’яснили Коростишівському голові районної державної адміністрації, що спочатку він укладає договор, а тільки тоді завіряється нотаріусам незалежно територіально: чи то в Коростишеві, Житомирі чи в Жмеренці.

Депутати Коростишівської районної ради висунули прохання поставити на розгляд наступної сесії питання про звернення до відповідних компетентних органів про бездіяльність голови Коростишівської районної державної адміністрації Василя Михайловича Купрійчука, а саме укладання договорів про оренду чи продаж земельних ділянок.

Виникає два питання: що за цим стоїть? Недбалість і некомпетентність голови Коростишівської РДА чи очікування «волохатої лапи».

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (2 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Loading...

1 коментар to “Сотні тисяч гривень втрачено у бюджеті через недбалість голови Коростишівської районної державної адміністрації”

 • Сергій says:

  Ганьба!
  Він район ганьбить своїми діями,
  За час перебування на посаді голови адміністрації, путнього нічого не зробив.
  Тільки навпаки.
  Можливо підприємці ці кошти які мали йти в бюджет району, йому в оуці носили!)

Залишити коментар

Gallery
6 7 34 100_1023
Травень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031