![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Заслужений працівник культури, улюблений співак багатьох поколінь наших земляків Василь Капустін запрошує шанувальників української пісні на свій концерт. Чекає всіх у районному будинку культури у п’ятницю, 25 вересня. Початок концерту – о 17.00. Вхід вільний.
У концерті візьмуть участь друзі Василя Капустіна – співаки й музики. Концерт обіцяє бути цікавим і таким, що принесе шанувальникам прекрасного безліч задоволення.