Кубок Годлевського

Доброю традицією в Черняхові стало щорічно проводити турніри відомих земляків. Так у неділю, 3 квітня, в затишному спортзалі Черняхівської гімназії зібралися любителі волейболу. Змагалися за кубок В.М.Годлевського, відомого на Черняхівщині  вчителя фізичного виховання, тренера з волейболу, якого, на жаль, уже немає між нами. Участь у змаганнях взяли 7 команд. Щоправда. географія цьогорічного волейбольного турніру не була широкою. Грали місцеві команди. Хоча памятається, як до гімназії приїздили команди з Коростишівського, Коростенського, Володарсько-Волинського та інших районів.

Організаторами змагань виступили Сергій Олексійович Дзюблик, Микола Антонович Сироїд та Василь Васильович Василиків.

У запеклих баталіях свято волейболу тривало впродовж всього дня. Тільки о шостій годині вечора визначився переможець. Отож вітаємо команду в складі: Корбута Володимира, Савченка Миколи, Криворучка Вячеслава, Терейківського Сергія, Полюховича Сергія та Борина Костянтина зі здобуттям перехідного кубку ім.В.М.Годлевського.

На святі були присутні дружина, діти та врайдержнуки покійного. Ірина Вікторівна Годлевська зі сльозами на очах дякувала організаторам за те, що не забувають про її чоловіка. Також були присутні ветерани черняхівського волейболу Євген Федорчук, Анатолій Нікітчук, Костянтин Кукса, Анатолій Гречаний.

Спонсорами турніру виступили приватні підприємці Руслан Супруненко, Василь  Кузьменко, депутати районної ради  Мазур Руслан, Сергій Жук та депутат обласної ради Павло Дзюблик. Дякуємо Вам за підтримку та розуміння.

Хотілося б сподіватися, що в наступному році, до організації свята волейболу залучаться й Черняхівська адміністрація та Черняхівська районна рада. Адже організовувати такі змагання на обласному рівні – це не тільки честь, а й популяризація Черняхівського району.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (6 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
2 11 13 15
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930