![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
ФК «Черняхів» розпочав підготовку до футбольного сезону 2011 року з участі у чемпіонаті області з зимового футболу. Під час турніру зіграно з командами з Андрушівки, Житомира та Коростеня. Серед кращих гравців команди слід відзначити захисників – Івана Федорчука та Євгена Дідівського, півзахисників – Максима Турченюка, Олександра Фещенка та Сергія Кожана, нападників – Руслана Фещука та Романа Гарманчука, воротаря Руслана Гордаша.
Розпочалася реєстрація футбольних команд району для участі у чемпіонаті району. Першими виявили бажання взяти участь у змаганнях збірна команда Клітищенської, Ксаверівської та Новопільської сільських рад та команда Вільської сільської ради.
12-13 березня цього року відбувся чемпіонат області з бадмінтону серед юнаків та дівчат у двох вікових категоріях. У ньому взяли участь 12 вихованців Черняхівської ДЮСШ, які здобули ІІ загальнокомандне місце.
Серед дівчат у старшій віковій категорії (1995-1997 р.н.) І місце виборола Наталія Камінчук, у молодшій ( 1998-2000 р.н.) – ІІ місце у Анни Гераймович. Вони ж посіли ІІІ місце в парному змаганні.
Серед юнаків у трійці переможців чемпіонату Олександр Штикало – ІІ місце, Денис Дзюблик – ІІІ місце. Вони ж здобули ІІ місце в парі. Також у парних змаганнях у трійку лідерів потрапили й Вадим Веселовський та Ігор Ворончук, які в парі посіли ІІІ місце.
нада администратору про футбол освещать район и фк черняхов.