![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
З 2 лютого по 13 березня відбувався І зимовий чемпіонат області з індор-хокею (хокей на траві). Він проходив у три етапи, два з яких проходили на базі Головинського ВПУНТу, один – в Іршанську Володарсько-Волинського району. Організатори чемпіонату були вдячні адміністрації Головинського училища за суттєву допомогу у проведенні змагань. У чемпіонаті брали участь три команди району: з Черняхова, Селянщини та Головиного. Дві команди юнаків – 1998-1999 та 2000-2001 років народження посіли треті місця у своїх вікових категоріях. Чимало сил і енергії доклали юні спортсмени, щоб у запеклій боротьбі увійти у трійку кращих. Їх випередили лише команди із Бердичева і Коростеня, які здобули відповідно І і ІІ місця. Члени команд: Віктор Федорчук, Денис Янчевський, Леонід Грусевич, Іван Барашивець, Тарас Лук’янчук, Олег Болонкін, Владислав Чекмарьов, Денис Ничипорук, Вадим Менш, Ілля Черняк, Владислав Янчевський були надзвичайно раді своїй першій перемозі у такому чемпіонаті. Індор-хокей починає інтенсивно розвиватися як в Україні, так і на Житомирщині зокрема. Не відстають у цьому плані й черняхівці. Головний спеціаліст з питань спорту відділу сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Василь Васильків відзначає велику підготовчу роботу до чемпіонату з індор-хокею тренерів команд – Геннадія Гриневича (Черняхівська ДЮСШ), Олександра Сташенка (Селянщинський спортивний ліцей), Володимира Демчука (Головинська гімназія), які з активністю й азартом взялися до справи, хоча й працюють на громадських засадах.