![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Жінки, на відміну від значної частини чоловіків, не ховаються від призову по мобілізації. Вже стало гарною традицією медичних працівників Черняхівського ТМО вливатися в ряди захисників України. Четвертого серпня родина Вакулюків, черняхівські лікарі, медичні сестри проводжали до Збройних Сил України Світлану Вакулюк – старшу медичну сестру хірургічного відділення Черняхівського ТМО з села Новосілки.
Колеги, рідні, друзі й працівники військкомату пишаються Світланою і бажають їй удачі й здоров’я.