![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Друзі, розпочинаємо правопросвітницьку кампанію «Я маю право бути присяжним”.В рамках кампанії розповідаємо про передбачену Конституцією України можливість здійснювати правосуддя через присяжних та заохочення їх до вирішення певної категорії цивільних та кримінальних справ разом із суддею першої інстанції.
Із наших правопросвітницьких матеріалів ви дізнаєтесь:
✔️ хто такі присяжні;
✔️ хто може бути присяжним;
✔️ до розгляду яких справ залучаються присяжні;
✔️ та як стати присяжним.