![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
В рамках заходів, до Дня довкілля з 16 по 22 квітня 2018 року народний депутат України Павло Дзюблик запрошує взяти участь в еко – квесті «Наше Полісся», що відбудеться серед шкіл кожного з семи районів його виборчого округу (Брусилівського, Хорошівського, Коростишівського, Малинського, Народицького, Радомишльського, Черняхівського). Конкурс проходитиме серед учнівських, педагогічних та батьківських колективів загальноосвітніх навчальних закладів.
Візьміть участь в конкурсі — виграйте 100 тисяч гривень на розвиток свого навчального закладу.