Священнослужителі різних Церков закликають понеділок, 3 квітня, провести у особистому пості

У Києві та в обласних центрах по всій Україні священнослужителі та віруючі різних Церков об’єдналися у молитві за перемогу та мир. У столиці  на Софіївській площі  відбулася міжцерковна молитва, де зібралися тисячі віруючих різних конфесій, зокрема православні, герко- та римо-католики, євангельські християни. 

Захід відбувся за ініціативи Патріарха Філарета, Предстоятеля УПЦ Київського Патріархату. Цю ідею підтримали члени Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, які долучилися до молитви в центрі столиці України.

Серед них: Глава і Отець Української Греко-Католицької Церкви Святослав (Шевчук), єпископ Української Автокефальної Православної Церкви Володимир (Черпак), єпископ-ординарій Римсько-Католицької Церкви в Україні Станіслав Широкорадоюк, єпископ Української єпархії Вірменської Апостольської Церкви Маркос (Оганесян), старший єпископ Церкви християн віри євангельської України Михайло Паночко, старший єпископ Української Християнської Євангельської Церкви Леонід Падун, єпископ Союзу вільних церков християн євангельської віри України Дмитро Булах, голова Київського обласного об’єднання ВСЦ євангельських християн-баптистів Михайло Андрашко.

У своїх молитвах представники Церков просили не лише Божої допомоги, мудрості і сил здолати агресора – російських загарбників, але й про внутрішній мир у країні. Зокрема, молилися про викоренення корупції, особливо серед політиків і представників влади, про неспроможність ворогів спровокувати і загострити внутрішні конфлікти всередині України, про зміцнення моральних засад і сімейних цінностей у суспільстві, про відповідальне батьківство та захист ще ненароджених дітей від абортарії та сирітства.

Також всі присутні молилися за звільнення полонених і в’язнів, які за вірність Україні позбавлені окупантами свободи, за мирних мешканців Донбасу і Криму, які страждають від війни та окупації, за біженців та вимушених переселенців, які полишили рідні оселі рятуючи своє життя.

У молитві за Україну взяли участь також військовослужбовці, представники інтелігенції, Верховної Ради та Уряду.

Напередодні, члени Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій оприлюднили Звернення до віруючих із закликом до спільної молитви за перемогу і мир.

“Наступний день, понеділок 3 квітня, ми закликаємо віруючих провести у особистому пості: хто може, нехай постує протягом дня, не споживаючи їжі, або хоча б до середини дня. Ми віримо, що Господь почує наші прохання та молитви і наблизить час, коли чужинці, що прийшли з війною на нашу землю, полишать її, українські землі Криму і Донбасу звільняться від окупації, єдність і мир в нашій країні відновляться”, –закликали керівники українських Церков.

Спільні молитви за участі представників різних Церков відбулися також в Одесі, Тернополі, Вінниці, Луцьку, Житомирі, Івано-Франківську, Ужгороді та в інших обласних центрах України, а також у містах українського поселення за кордоном.

 

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (2 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
16 27 122 img_1073
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930