![1 1](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_1.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![28 28](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08340.jpg)
![img_1073 img_1073](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_1073.jpg)
У малій залі Будинку культури відбулося цікаве захоплююче дійство – свято Першокласника. Майже 40 учнів Черняхівської музичної школи були посвячені в юні музиканти. Упродовж заходу діти допомагали дівчинці Пісеньці (Поліна Черняк) перемогти Лінь Дрімотіївну (Марта Капустіна): відгадували ребуси та загадки, навіть батьки брали участь у спеціальному конкурсі, деякі учні вперше виступали на сцені, у результаті – дівчинка Пісенька зібрала усі нотки і змогла заспівати. Цікавий сценарій підготувала завідуюча фортепіанного відділу Наталія Клемберг.
У залі панувала справжня радісна та святкова атмосфера. Після заходу усі першокласники отримали подарунки та пригощалися солодощами.
Колектив Черняхівської музичної школи щиро дякує спонсорам заходу – сім’ям Козлових, Анісімових, Пашинських, директору ТОВ «Аленруд» Андрію Руденькому.
Вітаємо наших першокласників із гарним стартом і бажаємо у такому ж складі дійти до фінішу під назвою «Випуск»! Терпіння та натхнення!
Оксана АТАМАНЧУК
Заступник директора О.М.Атаманчук