Святослав Васильчук презентував у Черняхові свою книгу «Зборів»

Ця презентація відбулася в рамцях відзначення Дня Соборності України. Голова райдержадміністрації Анатолій Підлісний та голова районної ради Іван Бовсунівський разом із народним депутатом України Павлом Дзюбликом та депутатом Житомирської обласної ради Андрієм Руденьким вирішили, що земляки потребують якнайбільшої обізнаності щодо цього великого державного свята, зокрема Акта Злуки УНР та ЗУНР, тому спрямували його відзначення переважно в інформаційне поле.

eLI6JffGF-Y

Оскільки ж День Соборності України є ствердженням нерозривного зв’язку між усіма поколіннями борців за її волю і незалежність, – запросили розповісти про свою нову книгу саме голову Житомирського обласного об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка, заслуженого журналіста України, поета, автора багатьох наукових праць, лавреата премії ім. Івана Огієнка і що особливо важливо – голову Житомирської крайової організації НРУ (з 1990 р), члена президії Центрального проводу РУХу Святослава Васильчука.

Завдяки цьому патріотові знову ожили події більш як 25-річної давнини, особливо ж спогади про 21 січня 1990 року, коли жителів Житомирщини, як і всіх українців, зібрав Живий Ланцюг Єднання від Львова до Києва.

Книга «Зборів» – це гостросюжетний твір із історії України, який охоплює часи від визвольної боротьби під проводом Богдана Хмельницького і до наших днів, зокрема і подій на Майдані.  Автор веде читача крутими перипетіями українського минулого, знайомить із найвидатнішими постатями та подіями, які кардинально змінили долю нашого народу. Дослідник точно, із хронологічною послідовністю, прослідковує події від битви під Зборовом, яка й стала відправною точкою книги, і аж до Майдану.

Черняхівці вслухалися  в поетичне слово Святослава Васильчука, доповнене  співом заслуженого працівника культури України Василя Капустіна та історичною документалістикою про важливі історичні події.

Книгу «Зборів» Святослава Васильчука придбано для всіх бібліотек району коштом народного депутата України Павла Дзюблика та депутата Житомирської обласної ради Андрія Руденького.

Спартак

1990 р. Мітинг на стадіоні «Спартак» після проведення “Живого ланцюга”. Серед організаторів – Святослав Васильчук, Василь Овсієнко, В’ячеслав Дехтієвський

WOKQ-T5GUXE zVJaezRHG6k Up3Bg_220_0 m37aRHa8wAEM1HhICCdXi8

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (4 голосів, середнє: 2,50 з 5)
Завантаження...

1 коментар to “Святослав Васильчук презентував у Черняхові свою книгу «Зборів»”

  • Юрій Малашевич says:

    Шлях до незалежності, до великого майбуття держави завжди торується через кров і смерть героїв.

Залишити коментар

Gallery
23 26 img_6080 100_1020
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031