![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
День Черняхівської гімназії, який відбувся 18 березня, зібрав у стінах навчального закладу чималу кількість гостей. З 10 години ранку тут розпочалися змагання з волейболу на кубок пам’яті В.М.Годлевського. У ньому взяли участь команди із п’яти навчальних закладів району: господарі змагань із Черняхівської гімназії, команди Жадьківського колегіуму, Селянщинського спортивного ліцею, Головинської гімназії, Забрідської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Своєю присутністю порадувала учасників змагань і донька В.М.Годлевського – Г.В.Троценко із сином Олександром.
А поки у спортивній залі вирували пристрасні баталії в гімназію завітали поважні гості. Серед них – Святослав Серебрянський, директор департаменту розвитку освіти МОН України, Олександр Пастовенський – начальник управління освіти і науки облдержадміністрації, Сергій Поліщук – голова райдержадміністрації, його перший заступник Микола Мартиненко, Григорій Сташенко – начальник відділу освіти райдержадміністрації. Їх зустріли хлібом-сіллю учні гімназії: діти презентували свій навчальний заклад віршами та піснями у виконанні хору старшокласників Черняхівської гімназії (керівник Н.В.Федорчук).
У ході зустрічі відбулася співбесіда з директором навчального закладу М.А.Сироїдом, адміністрацією гімназії. Потім гості відвідали кращі навчальні кабінети, музей Бойової слави, котельню гімназії, де нещодавно встановлено два нових енергозберігаючих котли. Завершився день гімназії підведенням підсумків змагань з волейболу та нагородженням переможців. Гості виступили з вітальними словами та вручили Черняхівській гімназії подарунки – спортивний інвентар. За словами начальника відділу освіти райдержадміністрації Г.Ф.Сташенка заклади нового типу – Черняхівську, Головинську, Високівську гімназію, Жадьківський колегіум та Селянщинський спортивний ліцей забезпечено новим спортивним інвентарем на суму 240 тисяч гривень. У бібліотеки цих навчальних закладів надійшла і художня література на загальну суму 220 тисяч гривень.