![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
У минулому році Дівочківською сільською радою освоєно 97 тис. грн. на ремонт дошкільного навчального закладу, з них 23 тис. грн. – цільова субвенція з обласного бюджету.
За сприянням депутата обласної ради Дзюблика П.В. з обласного бюджету на завершення будівництва та придбання обладнання для дитячого садочку в березні було виділено 50 тис. грн. Сьогодні в селі проживає 56 дітей дошкільного віку.
У минулому році 14 безробітних Дівочківської громади, які перебувають на обліку зайнятості в РЦЗ були залучені до громадський робіт по благоустрою свого населеного пункту.