![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
В рамках проведення Дня Високівської гімназії на свято в навчальний заклад завітали Сергій Поліщук – голова райдержадміністрації, Наталія Рибак – голова районної ради, Григорій Сташенко – начальник відділу освіти райдержадміністрації, вчителі фізичної культури району.
Відбулося велике спортивне свято. Проведено турнір із настільного тенісу, кубок якого завоювали завоювали господарі. Друге місце посіла команда Селянщинського спортивного ліцею, третє – Троковицького природничо-екологічного ліцею. Гімназистам подарували спортивний інвентар та солодощі.