![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
Місць для риболовлі в Черняхівському районі залишилося не так вже й багато. На який став не подивись, кругом видніються тільки таблички-попередження “Оренда, відлов риби заборонено”. Не так давно й Черняхівський став знайшов свого орендаря. Щоправда, невідомо звідки він взявся і на яких підставах орендує останній. Та для любителів рибалок це означає тільки одне – хочеш ловити – плати.
Та сьогодні хотілося б розповісти про інший підхід до даного питання. Навесні цього року жителі Черняхова об’єдналися й створили своє товариство рибалок “Сазан”. Ініціативна група зуміла організувати любителів “тихої охоти”. Місцем для ведення господарської діяльності обрали кар’єр №3. За власні кошти придбали 250 кг мальків та запустили у водойму. Напередодні 9 травня силами членів товариства провели суботник. В ході якого прибрали сміття навколо кар’єру та вивезли на сміттєзвалище (близько 10 тонн). Змайстрували на березі невеличку бесідку. З метою запобігання бракон’єрства встановили цілодобове чергування.
В майбутньому планують обладнати місця для зручної риболовлі, посадити навколо водойми дерева, впорядкувати місця для купання, поставити баки для сміття. Також в перспективі різнопланові заходи по популяризації спортивної риболовлі в межах Черняхівського району.
На сьогодні до складу товариства входить 65 любителів риболовлі. Але щодня список членів товариства поповнюється новими учасниками. Триває реєстрація.
Телефон для довідок: 096-477-66-89 (Олександр).
молодци так держать здорово будет на следующий год рибка для рибаловов не теряйте энтузиазм Клавдия 5.09 2012