Жителі Троковицької сільської ради вимагають створити об’єднану громаду з центром в с. Троковичі

В період з 18 по 19 липня  у селах Троковичі та Некраші Черняхівського району пройшли загальні збори жителів. Головним питанням, яке вирішувалося на зборах  було добровільне об’єднання громад.

P1140093

На початку зборів обрали голову , секретаря та лічильну комісію. Далі перейшли до обговорення питання добровільного об’єднання. Сільський голова, Сич Михайло Леонідович , розповів загальну інформацію щодо об’єднання та перспективного плану   у Черняхівському районі.

сільський голова Троковицької сільської ради

сільський голова Троковицької сільської ради

Кожен з присутній  мав можливість висловити свою позицію щодо об’єднання. Жителі села активно долучилися до обговорення питання об’єднання, а також ставили багато запитань сільському голові щодо проблем села.

Житель села Троковичі , Борис Слісарчук, розкритикував роботу сільської ради та місцевих депутатів, які не можуть впоратися навіть з незаконними смітниками.

житель села Троковичі - Борис Слісарчук

житель села Троковичі – Борис Слісарчук

Житель села Троковичі , Сич Андрій Вікторович , розповів не тільки про об’єднання, а й про інші проблеми та питання громади. Він заявив, що тільки разом , спільними зусиллями ми зможемо навести порядок у нашому селі.

житель села Троковичі- Сич Андрій Вікторович

житель села Троковичі- Сич Андрій Вікторович

Далі виступив громадський активіст, Анатолій Мельниченко, який  висловив свою позицію щодо об’єднання громад. “Село Троковичі найбільше село в Черняхівському районі по кількості населення, у  нас найкраще транспортне сполучення з Черняховом та Житомиром, ми знаходимося найближче до обласного центру, тому я вважаю, що центром об’єднаної громади має бути саме село Троковичі. Сьогодні ми маємо прийняти рішення та чітко заявити, що ми готові до об’єднання , виключно якщо центром об’єднаної громади буде с. Троковичі.”

Анатолій Мельниченко - громадський активіст

Анатолій Мельниченко – громадський активіст

Після обговорення, перейшли до голосування. 93 з 95 присутніх підтримали позицію, яку висловив Анатолій Мельниченко та проголосували, що вони готові до об’єднання , виключно якщо центром об’єднаної громади буде с. Троковичі.”

19 липня пройшов схід села Некраші. Тут жителі одноголосно підтримали аналогічне рішення. А вже 21 липня сесія Троковицької сільської ради затвердила рішення сходу сіл. Станом на сьогодні вже направлено звернення до Черняхівської РДА, Житомирської ОДА та Кабінету Міністрів України з вимогою:

1. Скасувати Перспективний план об’єднаної територіальної громади з центром у с. Високе в частині включення до складу даної громади Троковицької сільської ради.

2. Передбачити у Перспективному плані створення об’єднаних громад – об’єднану громаду з центром у с. Троковичі.

P1140012  P1140029 P1140082 P1140089 P1140090 P1140095

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (3 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження...

7 коментарів to “Жителі Троковицької сільської ради вимагають створити об’єднану громаду з центром в с. Троковичі”

 • Іван says:

  Мельниченка Толіка – на голову громади!

 • Оксана says:

  Іван, хороша ідея – підтримую. Правда треба ще в Толіка запитати чи він хоче йти на голову сільради?

 • Олександр says:

  Як на мене, то у нас в Троковичах має бути створена повноцінна команда, яка разом піде на вибори. Хтось на сільського голову, хтось в районну раду, в сільську. Це має бути одна команда, яка буде разом працювати!

 • Мельниченко Анатолій says:

  Олександр, така команда вже створюється!.. Особисто я буду балатуватися в депутати Черняхівської районної ради, щоб там відстоювати інтереси жителів села Троковичі та Некраші.

 • Маргоша says:

  І не все ще пропало, я дивлюся. не всі хникають і жаліються на владу. Є люди, які намагаються змінити щось. Боріться!

 • Юрій Малашевич says:

  Невже 93 особи з понад 2 тис мешканців є достатньо визначальним враховуючи різницю в кількості та пропорційності. А якщо взавтра Михайло Сич збере свої альтернативні збори, а ще й з підписами більшої кількості селян за існуючий перспективний план, це ж хаос розбрат та анархія буде тоді якась?! А от я особисто виступаю за єдину громаду в існуючих межах районну і виступаю збереженя реформованих інститутів сільських голів при зменшенній кількості сільських депутатів. Необхідно провести спрощеня і часткову оптимізацію апарату та інфраструктури сільської ради. Сільска рада має стати повноправним розпорядником землі, як це було раніше, більшість акцизних зборів, податків на доходи фізичних осіб мають залишатись на місці. А робити удільні клаптикові піар – громади, мініклани та мікрокнязівства на чолі ультастаростами використовуючи передвиборчу риторику не є мудрим. Вже в історії таке було коли в 60 роках минулого століття проводили експерименти з поділами та об*єднаннями і ні до чого це так і не привело, старше покоління знає, може підтвердити.

 • Прокопчук Анна says:

  На мою суб’єктивну думку, щоб дійсно Троковичі вийшли на новий і результативний шлях розвитку, треба в першу чергу, обрати достойного голову сільської ради, а як на мене в жодному с тих хто планує балотуватися на голів, я не бачу чесності намірів, кожен з них хоче побути при владі і використати всі привілегї з цього (землі, гроші, зв’язки). Моя думка також збігається з багатьма думками жителів сіл Троковичі і Некраші, що Мельниченко Анатолій став би високоморальним головою, який зміг би село Троковичі вивести на новий рівень в розвитку, змінити політику сільської ради більш на соціальну, незалежну, де дійсно діє верховенство права, і де головним важилем у вирішенні всіх питань є територіальна громада. Анатолій ще не встиг заплямувати свою репутацію корупційними діяннями, він має принципову і чітку позицію.

Залишити коментар

Gallery
3 16 27 dsc_0877
Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031