![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
У Житомирській області хочуть започаткувати нове свято – День українського вбрання, яке планують відзначати щороку у травні. Про це йдеться у проекті рішення сесії Житомирської обласної ради, опубліковане на офіційному сайті.
«Започаткувати відзначення Дня українського національного вбрання у Житомирській області щороку, третього четверга травня», – йдеться у проекті рішення сесії облради.
В ньому також зазначається, що запровадити таке свято збираються з метою збереження української культури, традицій, самобутності українського народу та утвердження сильного громадянського суспільства.
Є день вишиванки. Ще буде день шароварів!