![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
До 28 лютого триває прийом анкет-заявок до проекту “Участь через залучення”. Організатори, Інститут соціокультурного менеджменту, повідомляють, що метою проекту є “сприяння залученню громадян до активного суспільного життя на локальному рівні в умовах децентралізації”. Передбачається, що на конкурсних засадах відберуть 40 громадських активістів з 20 громад (2 групи по 20 осіб). Далі впродовж 18 місяців заплановано три триденних тренінги для кожної групи – “Анімація громадської діяльності”, “Діяльність громадських активістів в умовах децентралізації”, “Розвиток громадських ініціатив в епоху діджиталізації”, а також підсумкова триденна конференція та консультації впродовж всього проекту.+
До участі запрошують працівників регіональних закладів культури, громадських організацій та ініціативних груп, які працюють або хочуть працювати за методикою осередків (центрів) місцевої активності, в тому числі, на базі закладів культури. Претендентам на участь у проекті необхідно надіслати до Інституту соціокультурного менеджменту заповнену анкету. Анкети подаються в електронному вигляді на адресу закладу ngo.officeiscm@gmail.com. Підтвердження участі організатори обіцяють надіслати не пізніше 15 березня.
http://103fm.com.ua/