![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
15 січня 2019 року працівники Черняхівського бюро правової допомоги провели виїзний прийом громадян у Черняхівському районному секторі філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області. Під час виїзного прийому громадяни зверталися з таких питань, як погашення заборгованості за кредитним договором, порядок укладення договору найму житла, реєстрація місця проживання особи, відповідальність за прострочення сплати аліментів тощо. Працівниками Черняхівського РС філії Центру пробації у Житомирській області було доведено до суб’єктів пробації інформацію про співпрацю з Черняхівським бюро правової допомоги та можливість отримання безоплатної правової допомоги в разі необхідності як під час відвідування працівниками Бюро підрозділу пробації, так і в приміщені Бюро згідно графіку прийому громадян.
http://mistaua.com/