![11 11](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![17 17](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04830.jpg)
![22 22](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08215.jpg)
![100_1060 100_1060](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1060.jpg)
Ось уже багато років поспіль наші гімназисти колядують із благодійною метою – для когось. Щоб допомогти тим, хто найбільше цього потребує. У минулі роки ми допомагали дітям-сиротам та дітям – інвалідам. Цього року колядуємо для нашого улюбленого педагога-хореографа із Черняхівського будинку дитячої та юнацької творчості.
Для багатьох із нас Галина Миколаївна Пантус відчинила двері в прекрасний світ танцю. Ми її дуже любимо. І дуже хочемо, щоб вона видужала.
Ми просимо в Бога, щоб допоміг їй. А у Вас, шановні черняхівці, просимо матеріальної підтримки – хто скільки зможе. Тому колядуватимемо i Вам.
Я одинадцятикласниця, але вже знаю, що таке допомога простих людей. Коли мого батька Андрія Клименчука поранили на війні, то черняхівці допомагали йому коштами на операції і лікування. Допомагають і досі. Давайте ж усі разом допоможемо і нашій учительці.