![22 22](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08215.jpg)
![28 28](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08340.jpg)
![35 35](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_1265.jpg)
![dsc02544 dsc02544](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/kolektyvne-foto/thumbs/thumbs_dsc02544.jpg)
Кожного року 8 травня в Черняхові відбувається Похід Скорботи. Цей патріотичний захід багато років тому започаткувала місцева гімназія, яка тоді ще була школою. Його метою є увіковічення пам’яті про загиблих під час Другої Світової війни 1939-1945 років.
Скорботний похід проходить від гімназії і до обеліска Слави та пам’ятника Скорботній Матері. Цього року захід відбувся дещо незвично, адже 8 травня тепер – це офіційно прийнятий День пам’яті й примирення. Вперше до гімназії організовано долучилися учні Черняхівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. До того ж був оновлений текст-супровід Походу Скорботи: у ньому згадували ще й воїнів, які загинули в нинішній війні на сході України.
Анастасія Паламарчук
А елементарної культури поведінки і поваги у нашої адміністрації як не було так і нема. Коли йде вишикувана колона, то всі бажаючі приєднатися стають у хвіст колони, а не лізуть в середину!!!! Шкода, що люди при владі подають нашим дітям такий паскудний приклад верху невихованості!!!!!!