![26 26](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08278.jpg)
![dsc_0195 dsc_0195](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_dsc_0195.jpg)
![100_1528 100_1528](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1528.jpg)
![dsc_0867 dsc_0867](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/kolektyvne-foto/thumbs/thumbs_dsc_0867.jpg)
Заключним акордом новорічних свят у Черняхівській школі І-ІІІ ступенів став конкурс талановитих, інтелектуальних, винахідливих і, звісно, красивих учениць 8-11 класів. Відбувся він в емоційній атмосфері підтримки вболівальників і, безумовно, залишить гарні спогади в серцях усіх присутніх надовго.
Так, конкурсантки виявилися талановитими надзвичайно, тому членам журі: помічнику народного депутата України Павла Дзюблика Наталії Ковшевній, районному лідеру благодійної організації «Я – мама» Тетяні Малашевич і гордості школи, а тепер уже студентові Володимиру Ільїну – було ой як непросто.
Дівчата розповідали про себе, демонстрували власні таланти, брали інтерв’ю в Діда Мороза, разом із однокласниками інсценізували казки на сучасний лад і танцювали (між іншим, до загальних запальних танців долучалися і їхні класні керівники,та й журі ледь всиділо на місці), пакували новорічні подарунки, залучалися інтелектуальною підтримкою залу.
У результаті отримали такі титули: «Міс Ніжність» – учениця 8-А класу Дарина Мірошина, «Міс Артистичність» – учениця 8-Б класу Дарина Вакулюк, «Міс Чарівність» – десятикласниця Діана Капінус, “Міс Інтелектуальність” – одинадцятикласниця Наталія Качура.
Врешті все вирішила, як і належить, колективна гра. Адже подібні заходи в школі, директором якої є Галина Шлапак, проводяться саме для того, щоб юні вчилася жити в колективі і ставали повноцінними членом суспільства.
Хоч і підтримка класу в кожної конкурсантки була потужною, проте підтримка Світлани Гуменюк її друзями – дев’ятикласниками виявилася просто колосальною. А висококласний спів цієї дівчини не тільки торкнувся глибини сердець усіх, але й засвідчив, що серед черняхівських школярів, крім уже відомих в області вокалістів, є надзвичайно талановиті, але ще не запалені зірки.
Конкурс вели неперевершені Вадим Русланович Муліш та Валерія Любецька.
І переможниця, і власниці титулів отримали подарунки від народного депутата України Павла Дзюблика, депутата районної ради Руслана Трояченка із команди «Конкретних справ» та благодійної організації «Я – мама». А всі присутні отримали величезний заряд позитивних емоцій.