![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
17 липня поліції звернулася 88-річна пенсіонерка жителька с. Щеніїв, та розповіла про те, що двоє невідомих чоловіків з її будинку викрали 8 000 гривень. В подальшому поліцейськими було з’ясовано, що цього ж дня до ошуканої бабусі зайшли двоє невідомих їй раніше чоловіків та запропонували придбати в їх по дешевій ціні мішок цукру вагою 50 кг за 500 гривень потерпіла погодилася, дістала з кухонної шафи 500 гривень та передала їх невідомим чоловікам. Після розрахунку господарка вийшла на вулицю, а невідомі чоловіки взявши з автомобіля мішок цукру, занесли його в будинок. Згодом, пенсіонерка виявила що з шафи зникли гроші в сумі 8000 гривень.
По даному факту відкрито кримінальне провадження за ознаками складу кримінального правопорушення, передбаченого частини 1 статті 185 Кримінального кодексу України. Проводяться заходи щодо встановлення «цукрових ділків».
Черняхівське відділення поліції