![11 11](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![17 17](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04830.jpg)
![22 22](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08215.jpg)
![100_1060 100_1060](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1060.jpg)
Директор Черняхівської центральної районної бібліотеки Раїса Чорноморець та її колеги із вдячністю прийняли екземпляри нової книги доцента Житомирського агроекологічного університету, кандидата історичних наук, просвітянина Геннадія Махоріна «Українська національна революція 1917 -1922 років та її перебіг на Житомирщині», придбані коштом народного депутата України Павла Дзюблика.
Кажуть,що вже мають книги цього відомого історика і громадського діяча. Запрошують приходити до бібліотеки і долучатися до вивчення історії рідного краю. Тим більше, що у бібліотеці затишно й тепло. Можна попрацювати і в читальному залі.