![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Архієпископ Житомирський і Поліський Володимир відвідав Черняхівську гімназію, в якій здобув середню освіту. Разом із педагогами розповів молодому поколінню про великого сина українського народу Івана Огієнка. Учитель української мови та літератури Тетяна Бондарчук для гімназистів 8-х класів провела відкритий урок “Літературні та духовні скарби Івана Огієнка ” (Митрополита Іларіона ).
Такий захід уже вкотре проводиться для поглиблення знань школярів та патріотичного виховання молоді.
Урок розпочався читанням молитви, яку Митрополит Іларіон написав для тих, хто навчається. Архієпископ Житомирський і Поліський Володимир розповів про духовний подвиг Митрополита Іларіона та його великий внесок у розбудову Української Церкви й Держави.
Шкільний бібліотекар Інна Супруненко ознайомила гімназистів із рядом книг, автором яких є Іван Огієнко та які із захопленням читаються школярами.
Самі гімназисти розповіли про життя Івана Огієнка, прочитали його вірші.