![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
Чорнобривці…Почувши цю назву, відразу уявляєш кінець літа. Чорно-помаранчеві голівки квітів із пронизливим осіннім запахом…Чудові квіти, які радують нас восени. Українські квіти, які стали символом українських матерів.
6 та 7 жовтня у Черняхівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся Фестиваль чорнобривців. Ідея його проведення належить директору школи Галині Миколаївні Шлапак. Чудове свято пройшло за участю учнів та вчителів школи.
Були представлені цікаві композиції з різних сортів чорнобривців від кожного класу. Здавалося, тих сортів були десятки. Зібрали їх наші учні з усього Черняхова. Крім цього, юні фотографи з гуртка, яким керує Сергій Володимирович Іщенко, зробили художні фото найкращих черняхівських клумб із чорнобривцями. Також милували око яскраві малюнки цих прекрасних квітів, виконані талановитими школярами.
Учні 1-11 класів підготували виразне читання поезій, легенд, розповідей, оповідань про чорнобривці. Серед усіх віршів був навіть авторський, який написала учениця 5-а класу Даніела Корован.
Щоб перевірити, чи знають учні все про цю унікальну квітку, вчитель біології та географії Марія Миколаївна Войтович підготувала дуже цікаву вікторину про чорнобривці. Учні впоралися з поставленими завданнями та залишилися в захваті від фестивалю.
Директор школи Галина Миколаївна Шлапак хоче, щоб Фестиваль чорнобривців став загальномістечковим, а потім – загальнорайонним. І ми її підтримуємо, адже чорнобривці варті того. До того ж плекати все наше, українське, – це прекрасно.