![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Він пройшов урочисто та водночас щиро й піднесено. У районному будинку культури зібралися учні, вчителі, батьки та жителі селища. Завітали поважні гості, друзі та партнери школи.
Але найголовнішими на святі були випускники – схвильовані і красиві дівчата та статні й серйозні юнаки.
По-батьківськи теплим і щирим було вітання випускникам від голови районної державної адміністрації Павла Михайловича Ігнатенка.
Голова райкому профспілки працівників освіти району Валентина Василівна Чернявська подякувала випускникам за активну участь у олімпіадах із базових дисциплін та конкурсах і змаганнях. Кращим були вручені грамоти та подяки, батькам – за гарне виховання своїх дітей.
Найурочистіший момент дійства – вручення атестатів про загальну середню освіту випускникам. Катерина Троценко та Юлія Синяк були нагороджені зототими медалями “За особливі успіхи у навчанні”.
Привітали наших випускників наймолодші учні школи, кращі солісти та танцюристи. Отримали вони і напутнє слово від батьків та вчителів. Вальс подяки в той вечір був зворушливий і неповторний.
Зачарував усіх присутніх на святі і виступ самих випускників.
Майстерно провели вечір чарівні ведучі Анастасія Іванюха, Назар Прохорчук, Тетяна Іванюха та Андрій Кос.
Щасливої дороги в самостійне доросле життя, здійснення усіх мрій і бажань, дорогі випускники 2017року!
Рідна школа пишається вами.
Із найщирішими побажаннями
директор школи Галина Миколаївна Шлапак