![8 8](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_gol1.jpg)
![14 14](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04171.jpg)
![26 26](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08278.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
3 1 червня при Черняхівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів працює літній мовний табір «GRAMMAR DRAMA EUROPEAN SUMMER CAMP». У ньому відпочивають навчаючись 35 учнів із сьомих-десятих класів. Щодня – захоплююча програма.
Вчителі англійської мови Лариса Ткачук, Наталія Іваницька й Тетяна Гарбарчук проводять цікаві лінгвістичні заняття. Тож юні поліглоти розвивають мовні компетенції, навички командної роботи. Беруть участь у змаганнях, іграх, квестах, флешмобах тощо. Проявляють свою творчість, розширюють соціокультурний кругозір.
Найцікавіші заходи – музичні фойє «Бітломанія», «Shakespeare – Jack of all trades?», квест «Подорож на місяць», флешмоб «Ми – жителі планети Земля», Body modification-pros and cons, Funny break, фотосесія з боді-арту, «PICK ME UP» THE QUEEN та інші.