![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
Вчора, у День довкілля, Черняхівський дендропарк поповнився молодими липами, ясенами й берізками. Гарну справу зробили люди, які розуміють, що ліс потрібно в першу чергу садити, а не вирубувати.
Дружно й старанно потрудилися задля спільної справи працівники Черняхівського лісництва разом із командою «КОНКРЕТНИХ СПРАВ», її лідером – головою Черняхівської районної ради Іваном Бовсунівським, народним депутатом України Павлом Дзюбликом, його помічниками і родиною та роєм джур «Характерники».
Любителі природи сподіваються, що в їхніх рядах побільшає однодумців.
Галима показуха,видно хто садить і хто пиариться КОНКРЕТНІ МУДАКИ
Посадити дерево — це не просто взяти сіянець і втикнути його в лунку. Це відповідальний процес.Садити ліс потрібно тільки з хорошими думками. Щоб через кілька десятків років повернувся на це ж місце і щиро порадів з того, що попрацював на совість.
Ваше прізвище може Поліщук? Серж, як романтично. Ну да я не про це. Бачу і Ви там були і все бачили як у казці і я там був… А якщо не були то не меліть дурнииць. По Вашому висвітлення проробленої роботи це піар, а про що ще писати як ніхто окрім Конкретних справ нічого не робить. Поліщук з Журавським тільки на фото в чистих костюмчиках для піару. А тут все по справжному просто треба бути добрішим і приєднатись до цієї організації щоб обєктивно писати коменти