![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Особливо ж у групі, яка називається «Теремок». У ній двадцять п’ять вихованців. Їм по п’ять-шість років. Вони дуже люблять своїх вихователів Дарину Сергіївну Пироговську, Ніну Дмитрівну Петренко і помічника вихователя Юлію Юріївну Лозенко.
Діти, граючись, навчаються. Співають, танцюють.
Люблять грати в хованки, у магазин, у доньки-матері, доганялки. А також полюбляють складати пазли, втулки, грати в інші настільні ігри.
Після ігор – смачненько обідають: полюбляють картопельку, кашу, фрукти.
Вони такі мрійники: Вікуся хоче стати лікарем, Ангеліна – перукарем, Дарина – продавцем.
Майже всі люблять співати. Особливо про маму, Україну, друзів і, звичайно, – про найулюбленіше з усіх свят – Новий рік. А перед ним – Святого Миколая. Хочуть, щоб зимові свята настали якнайшвидше.