![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Дорожньо-транспортна пригода сталася 10 травня близько 9:40 в с. Клітищах Черняхівського району. Попередньо встановлено, що водій автомобіля «Daewoo Nexia», 39-річний житель м. Житомира, рухаючись по дорозі, не впорався з керуванням та з’їхав в кювет, у результаті чого автомобіль перекинувся на дах.
Унаслідок ДТП 35-річна пасажирка отримали тілесні ушкодження, з якими її було ушпиталено до районної лікарні.
Правоохоронці встановлюють обставини події у рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.
https://www.npu.gov.ua/
Відділ комунікації поліції Житомирської області