![1 1](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_1.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![28 28](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08340.jpg)
![img_1073 img_1073](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_1073.jpg)
Жителя району було викрито у розповсюдженні наркотичного засобу. Поліцейські затримали чоловіка у момент продажу ним пакуночка з канабісом. Нині триває досудове розслідування.Увечері 13 червня у ході проведених оперативних заходів працівники поліції затримали 37-річного жителя с. Андріївки. Правоохоронці задокументували, як він продав жителю області паперовий згорток з рослинною масою. Пакуночок із вмістом поліцейські вилучили та направили на експертне дослідження.
За попередньою інформацією, чоловік займався збутом наркотичного засобу – канабісу. Його затримали у порядку ст. 208 (Затримання уповноваженою службовою особою) КПК.
Нині у рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. 2 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) КК України триває встановлення всіх обставин, у тому числі і походження наркотичної сировини.
Чоловікові, який раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності за аналогічне діяння, може загрожувати від 6 до 10 років позбавлення волі.