У Черняхівському районі запрацювала поліцейська станція, яка облуговуватиме жителів із 6 сіл

7 червня у Черняхівському районі відкрилась ще одна поліцейська станція, яка обслуговуватиме близько 2,5 тисяч жителів сіл Високого, Осник, Забріддя, Щенієва, Городища та Городенка. Для комфортної  роботи тут створено необхідні технічні та побутові умови.

Реалізувати ініціативу поліцейських про створення станції вдалося завдяки підтримці Високівської об’єднаної територіальної громади та координаторів міжнародного проекту ПРООН.

Поліцейська станція вміщує два кабінети (для роботи дільничного та ювенального офіцерів поліції) та кімнату відпочинку добового наряду. Усі приміщення обладнані відповідними меблями, оснащені технічно та мають доступ до мережі Інтернет.
 Керівник Головного управління Нацполіції області В’ячеслав Печененко відзначив, що відтепер місцевим жителям буде простіше звернутись за допомогою до поліції, а самі правоохоронці отримали змогу швидше прибувати за викликом громадян.
Також керівник поліції Житомирщини передав дільничному офіцеру Черняхівського ВП ГУНП Володимиру Субіну нагрудний відеореєстратор (боді-камеру) для використання у повсякденній роботі.
Голова Високівської об’єднаної територіальної громади Микола Бардук розповів, що питання безпеки та правопорядку є одним із пріоритетних, саме тому кілька проектів уже на стадії реалізації. Нині це відкриття поліцейської станції, а наступним кроком буде встановлення кількох десятків камер відеоспостереження на території двох найбільших сіл – у Високому та Забрідді.
– Рішення про відкриття у с. Високому поліцейської станції уже сприяло покращанню ситуації з точки зору профілактики загального стану. А початок її роботи, ми сподіваємось, значно зменшить кількість дрібних правопорушень і крадіжок на території сіл обслуговування, – наголосив він.
За плідну співпрацю та вболівання за стан правопорядку начальник ГУНП В’ячеслав Печененко вручив Подяку голові Високівської об’єднаної територіальної громади.
У свою чергу, координатор міжнародного проекту ПРООН Жанна Чмут зазначила, що місцеві жителі мають і самі усвідомлювати ступінь особистої відповідальності за безпеку. Для цього з у рамках проектів організацією проводяться відповідні тренінги у територіальних громадах, під час яких роз’яснюються шляхи створення безпечного середовища.
Відділ комунікації поліції Житомирської області 
http://www.1.zt.ua/
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Поки ніхто не голосував)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
2 21 32 dsc_0867
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930