![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
На цей раз пощастило члену ЧРГО «Україна – це МИ» Анатолію Чаплигіну. Рибалка каже, що такого (приблизно чотирикілограмового) красеня навіть їсти шкода. Проте назад у став випускати рибину не збирається: у чому ж тоді смисл риболовлі? В очах чоловіка – азарт, на серці – радість.
Член керівної ради цієї організації, керівник підрозділу спортивної риболовлі Сергій Дзюблик щиро радіє за колегу. Каже, що такої великої риби є чимало. Вона виросла з малька, якого запускали під час перших зариблень кілька років тому. Зазначає, що самому велетенські коропи на гачок зазвичай не попадаються. Та й рибалити часу не має: ставок для нього – це в першу чергу нічні антибраконьєрські рейди. Тому попереджає: рибалити – без сіток. Не перетворювати задоволення на наживу.